Firma Vismont zajmuje się:


Działalność firmy skupia się na budowie wszystkich typów malarni proszkowych bez ograniczeń gabarytowych komór i kabin proszkowych. Jesteśmy w stanie pokonać wszelkie trudności i wymagania klienta. Dojeżdżamy, uzgadniamy, doradzamy, wyjaśniamy.

Projektujemy zgodnie z założeniami klienta. Proponujemy najlepszą wersję, która będzie najbardziej efektywna, która wykorzysta najlepsze walory oraz w pełni usatysfakcjonuje klienta.

Nowoczesne Technologie

Firma VISMONT po dwudziestu latach wdrażania coraz to nowszych technologii, coraz to lepszych rozwiązań uzyskała statut malarni na najwyższym poziomie.parametry techniczne wszystkich podzespołow urządzen mieszcza się w przedziale porównywalnym z producentami lakierni proszkowych w Polsce jak i w Europie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje równomierne rozłożenie temperatur w komorze wypalania nie przekraczającą 7 st.C. mierząc po przekątnej. Sprawność wymiennika wacha się w granicach 90 – 91 %. Jest to wynik, którego nie przekroczono do dnia dzisiejszego. Urządzenia malarni posiadają ekspertyzy instytucji: Ochrony Środowiska, Insp.P-poż., Insp.BHP., Ekspertyzy te wykazują nasze lakiernie jako urządzenia bezpieczne po względem:ekologicznym, BHP, P-poż. Prostota obsługi, oszczędność eksploatacyjna, funkcjonalność i estetyka to dodatkowe walory lakierni proszkowych VISMONT.

Dedykowane Rozwiązania

Jako jedyna firma w kraju i zagranicą opracowała system modułowy składający się z powtarzalnych elementów skręcanych w dowolny wymiar jaki ustala klient. Zaletą tego systemu jest bezkolizyjny montaż malarni w warunkach, kiedy nie ma możliwości postawienia urządzenia w całości. Unikamy w ten sposób demontażu ścian, rozbiórki dachu, czy wycinania słupów podporowych hali. Wszystkie elementy malarni nie przekraczaja ciężaru 60 kg. Modół taki może przenieść dwóch pracowników.Montaz odbywa się ręcznie, bez udziału sprzętu mechanicznego. W każdym momencie na życzenie klienta możliwe jest przeniesienie lakierni w inne miejsce, dobudowanie, lub skrócenie komory, bez zniszczenia istniejących elementów. W przypadku dużych komór wypalania możliwe jest wykonanie składanych przegród umożliwiających prace na dwie niezależne strony. Urządzenia lakierni są całkowice zautomatyzowane, nie wymagające specjalistycznej obsługi. Dodatkowa estetyka wykonania, dobór odpowiednich kolorów dodaje całości pozytywny obraz i wyróżnia się od lakierni proponowanych przez konkurencyjne firmy.

Firma VISMONT zajmuje się
produkcją kompleksowych
linii lakierni proszkowych


Obecnie działalność firmy koncentruje się głównie na budowie małych i średnich kompleksów lakierni proszkowych dla średnich i małych firm. Nasze systemy lakierni przeznaczone są również dla przedsiębiorstw nie dysponującym dużym budżetem, dla których jednak posiadanie własnej lakierni proszkowej jest niezbędnym czynnikiem sprawnego funkcjonowania.

Kontakt

Odpowiemy na każde twoje pytanie

Bądźmy w kontakcie

potrzebujesz pomocy

Jeśli poszukujesz rozwiązania swojego problemu to skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Z.W.S.E. VISMONT

ul. Hiacyntowa 33, 87-100 Toruń

56 678-50-13, 601-83-06-03

kontakt@vismont.pl