Montaż urządzeń

Do montażu zbędny jest sprzęt wspomagający. Poszczególne elementy lakierni składane są ręcznie. Linie lakierni proszkowych wykonane są z elementów prefabrykowanych i powtarzających się powłok obudowy elementów roboczych i eksploatacyjnych. Poszczególne elementy nie przekraczają 70 kg (wagi) i można transportować je przez standardowe otwory drzwiowe, co umożliwia montaż również na wyższych kondygnacjach.

Wszystkie produkowane urządzenia spełniają wymogi Ochrony Środowiska, bezpieczeństwa p.poż , BHP. Posiadają niezbędne certyfikaty UE. Służymy również pomocą w załatwieniu wszelkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu lub leasingu na dogodnych warunkach.

Firma VISMONT zajmuje się
produkcją kompleksowych
linii lakierni proszkowych


Obecnie działalność firmy koncentruje się głównie na budowie małych i średnich kompleksów lakierni proszkowych dla średnich i małych firm. Nasze systemy lakierni przeznaczone są również dla przedsiębiorstw nie dysponującym dużym budżetem, dla których jednak posiadanie własnej lakierni proszkowej jest niezbędnym czynnikiem sprawnego funkcjonowania.

Kontakt

Odpowiemy na każde twoje pytanie

Bądźmy w kontakcie

potrzebujesz pomocy

Jeśli poszukujesz rozwiązania swojego problemu to skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Z.W.S.E. VISMONT

ul. Hiacyntowa 33, 87-100 Toruń

56 678-50-13, 601-83-06-03

kontakt@vismont.pl